HACİM YOĞUNLUK VE VİSKOZİTE LABORATUVARI EĞİTİM LİSTESİ

KOD SEMİNER ADI SÜRE(GÜN) FİYAT(TL) TARİH
  Genel Metroloji Semineri
http://www.ume.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/tubitak-ume-genel-metroloji-seminerleri sayfasından başvuru yapmanız gerekmektedir.
1 (Ücretsiz) 6 Mayıs
7 Ekim
HACİM YOĞUNLUK LABORATUVARI EĞİTİM LİSTESİ

KOD EĞİTİM ADI SÜRE(GÜN) FİYAT(TL) TARİH
G2HY-020  Hacim Kapları ve Pistonlu Pipet Kalibrasyonu 
Hacim kapları ve pistonlu pipet kapasitelerinin belirlenmesi (Balon Joje, Pipet, Piknometre, Ölçü Silindiri, Tek Kanallı Pistonlu Pipet vb.) 
2015   
G2HY-030  Hidrometre Kalibrasyonu Eğitimi 
Hidrometre kalibrasyonunun teorik ve pratik uygulamalarla eğitim katılımcılarına aktarılması 
2015   
G2HY-990  İsteğe Bağlı Özel Eğitimler 
Süre, ücret ve tarih isteğe bağlı özel olarak belirlenir. 
     
Tüm laboratuvar eğitimlerinden önce Ölçüm Belirsizliği konulu eğitimlerini almış olmanız eğitimlerin verimliliği açısından tavsiye edilmektedir.VİSKOZİTE LABORATUVARI EĞİTİM LİSTESİ

KOD EĞİTİM ADI SÜRE(GÜN) FİYAT(TL) TARİH
G2VI-010  Viskozite Metrolojisi 
Viskozite hakkında teorik bilgi ve ölçümlerde kullanılan viskozimetrelerin çeşitlerinin ve uygulama alanlarının belirlenmesi, newtonian sıvıların ubbelohde viskometreleri ile kinematik vizkozite ölçümleri ve ölçüm belirsizliklerinin belirlenmesi. 
2015  12 Mayıs
15 Aralık
 
G2VI-990  İsteğe Bağlı Özel Eğitimler 
Süre, ücret ve tarih isteğe bağlı özel olarak belirlenir. 
     
Tüm laboratuvar eğitimlerinden önce Ölçüm Belirsizliği konulu eğitimlerini almış olmanız eğitimlerin verimliliği açısından tavsiye edilmektedir.KDV hariç kişi başı fiyatlardır. Eğitim başvurusunun sadece bir kişi için olduğu durumlarda, Endüstriyel Hizmet Şartlarımızda da yer aldığı üzere tarafınıza bir sonraki eğitimin beklenmesi önerilmektedir. Bir sonraki eğitim, ilave katılımcı olmasa da (1 kişi olsanız bile) ilave ücret alınmaksızın açılacaktır. Bir sonraki eğitimi beklemeden almak istemeniz durumunda, söz konusu eğitim, eğitim ücretinin % 60'ı kadar ek ücret ödenmesi şartıyla açılabilecektir. Eğitim hizmetleri için aynı firmadan, aynı eğitim için 5 katılımcının üstünde talep olması durumunda her ilave katılımcı için % 20, 10 katılımcının üstünde talep olması durumunda her ilave katılımcı için % 40 indirim uygulanır. Bu indirim için İnteraktif Sipariş Sisteminden başvuru şartı aranmaz. TÜBİTAK UME fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.